ANASAYFA
HAKKIMIZDA
 • ABC Solar Enerji San. Ve Tic. Ltd. Şti. Anahtar Teslimi Fotovoltaik Güneş Enerji Santralleri tesis etmek amacıyla danışmanlık hizmetlerini ve proje geliştirme faaliyetlerini yürütmek  üzere 2012 yılında kurulmuştur. 2020 yılına kadar toplam 160 MWp'lık Güneş Enerji Santrali geliştirilmesine öncülük yaparak pek çok başarılı işlere imza atmıştır. Halen birçoğunun danışmanlığını yürütmektedir. Bölgemizde çatılara kurulan Lisanslı ve Lisanssız Güneş Enerji Tesisleri enerji ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti , yeni kurulumların önünü açmakta ve bunun sonucu olarak ABC Solar Enerji , Yenilenebilir Enerjinin Türkiye’de gelişmesine ve yaygınlaşmasına öncülük etmekten gurur duymaktadır. ABC Solar Enerji aynı zamanda aşağıdaki hizmetleri de yerine getirmektedir.

  -GES Başvuru işlemlerinin yapılması ve takip edilmesi

  -GES Projesinin Çağrı Mektubu ve Tedaş yönetmeliğine göre çizdirilmesi Çizilen Projenin IEC standartlarına göre denetiminin yapılması,


  -Yatırımcı ile ürünlerin belirlenmesi. Belirlenen ürünlerin ( özellikle panellerin gerektiğinde üretim sırasında fabrika kabul testlerinin yapılması )

  -Yatırımcı ile beraber EPC ( Müteahhit )  Firmanın belirlenmesi

  -EPC İle Sözleşmenin yapılması

  -GES montaj sürecinde EPC nin  sözleşme kapsamında denetlenmesi.
Tüm Hakları Sakldır.
© ABC SOLAR ENERJİ ELEKTRİK
ÜRETİM SİSTEMLERİ SAN.VE
TİC.LTD.STİ


Adres    : Bahçelievler Mah.Trabzon Bulv.Has-el Sitesi altı  
No:114/C Dulkadiroğlu-Kahramanmaraş

Telefon  : 0-344-225 25 99 / 0-532-765 89 67

Faks       : 0-344-225 25 98

 Mail       : abcsolar.info@gmail.com